خدمات ما

خدماتی که سایت فینکس به شما ارائه می دهد به دو بخش طراحی سایت و گرافیک تقسیم می شود که به صورت مختصر در این صفحه و به وصرت کلامل در صفحه های مربوط توضیح داده شده اند.

پشتیبانی بخش طراحی سایت به صورت بیست و چهار ساعت در هفت روز هفته می باشد و شما عزیزانی که سفارش طراحی سایت داده اید در صورت بروز مشکل، سئوال و … می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اما پشتیبانی بخش گرافیک و سفارش (چه طراحی سایت چعه طراحی های گرافیکی) در ساعات اداری در روزهای کاری می باشد.

طراحی سایت

طراحی سایت های انجام شده توسط گروه فینکس بیشتر بر پایه سیستم محتوای قدرتمند وردپرس بوده در نتیجه در هنگام ارائه سایت طراحی شده، فایل های ارائه شده و آپلود شده به هاست به صورت متن باز می باشد که در صورت داشتن دانش مربوطه خود می تواند تغییراتی در سایت انجام دهید.

نحوه طراحی سایت های سفرش داده به ما از نظر گرافیکی مطابق سلیقه سفارش دهنده می باشد و در عین حال از نظر استانداردهای GTMetrix دارای بالاترین کیفیت خواهد بود یعنی با توجه به GTMetrix سایت شما، تمام پارامترهای لازم را در بالاترین سطح ممکن خواهد داشت و سایتی بهینه به شما ارائه می شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره طراحی سایت و نحوه انجام آن توسط ما و یا سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید

ورود بخش طراحی سایت

طراحی گرافیکی

خدمات قابل ارائه در این بخش نسبتا متنوع می باشد. برای مثال در فینکس شما می توانید سفارش: طراحی کارت ویزیت، کاتالوگ، طراحی وسایل اداری و شخصی(پاکت نامه، لیوان، خودکار، کاغذ سربرگ و …)، طراحی بنرهای تبیلغاتی، طراحی لوگو، موشن گرافیک، روتوش عکس و ایجاد افکت (به صورت خاص و محدود) و …

فایل های ارائه شده به شما دارای بالاترین کیفیت با کمترین حجم ممکن خواهد بود.

جهت دریفت اطلاعات بیشتر و یا سفارش می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و به بخش گرافیک سایت فینکس مراجعه کنید/

ورود بخش گرافیک