Graphic Design

نیازی نیست شما نگران سایت خود باشید آن را به عهده ما بگذارید.

فقط شما تمرکزتان را روی کسب و کار و جذب مخاطب خود برای ارتقا و کیفیت کار خود باشید

تماس با ما
سفارش طراحی

طراحی و گرافیک

یکی از اصول شروع یک تجارت یا ارائه خدمات، استفاده از المان های مناسب برای جذب مخاطب است. این المان ها در هرکجا که اسفتاده می شوند باید بگونه ایی باشند که در ذهن باقی بماند و در ناخودآگاه فرد جای گیرند تا در صورت نیاز به طور خودکار در ذهن وی تداعی شو. این المان ها باید به نحوی باشند که علاوه بر جذابیت با نوع کار و سایر المان ها هماهنگی داشته باشد و همینطور بیان کنندهنوع کسب . کار و خدمت ارائه شده توسط شما باشد.

تیم طراحی فینکس با تکیه بر دانش و تجربه خود مشاوری خوب برای شما در این راه می تواند باشد و می تواند برخی از نیاز های شما را رفع کند.

لوگو که بیان کننده نماد تجاری و کسب و کار شماست باید با یک نگاه آنچه شما درحال انجام آن هستید را بیان کند. کارت ویزیت به منزله نحوه ارتباط با شماست و شخصیت کاری شما را نشان می دهد.کاتالوگ بنر های تبلیغاتی از دیگر مواردی است که باعث افزایش مخاطب و در نتیجه کسب و کار شما می شود زیرا می توانید با نشان دادن آنها تصاویر و متن های کوتاه در آن تجارت خود را توضیح دهید. حتی استفاده از لیوان، خودکار، پاکت، کاغذ های سربرگ دار و سایر وسایل از این قبیل باعث می شود مراجعه کننده به دفتر شما از دیدن هماهنگی این اقلام و اهمیت دادن شما به این جزئیات احساس خرسندی نموده و بیشتر مایل باشد با شما همکاری نماید زیرا با این موارد جزئی نشان می دهید که شما و تیم شما چقدر به جزئیات و نظم اهمیت می دهید که این خود یک تبیلغ پنهان است.

فرایند طراحی

استفاده از انیمشن نیز یکی از موارد نسبتا جدید در عرصه تبلغات است که هم جذابیت بیشتر و هم امکان توضیح بیشتر درباره محصولات و خدمات به مخاطب ارائه میکند که می توان از آن ها در فضاهای پرمخاطب مجازی مانند اینستاگرام یا شبکه های تلوزیونی و اینترنتی استفاده کرد.

تیم گرافیکی فینکس هموراه در تلاش است با استفاده از دانش بروز، استفاده از ابزارهای جدید خدمتی کامل با بالترین کیفیت ممکن را به شما عزیران تقدیم نماید.

لوگو

تخصص، علاقه و تجربه سه پارامتر اصلی تیم فینکس می باشد که در تمام مراحل طراحی بدون کم و کاست از آنها بهره می برد.

طراحی لوگو

طذاحی لوگو

لوگو به عنوان نماد تجاری کسب و کار شما به حساب میا آید. طراحی آن تاثیری زیادی در جذب مخاطب دارد.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت نشان دهنده اطلاعات تماس شما و همچنین شخصی کاری شما می باشد هرچه این کارت مهارانه طراحی شود بیشتر در ذهن مخاطب می ماند.

روتوش و افکت

روتوش و افکت

شما می توانید با ارسال عکسهای خود به ما تغییراتی که دوست دارید روی انها ایجاد شود را انجام دهید.

تبلیغاتی بنر

بنر

یکی از راه های تبلغات استفاده از انواع بنر در جاهای مختلف است. یک بنر زیبا باعث جذب بیشتر مخاطب برای کسب و کار شما می شود.

طراحی اقلام اداری

طراحی اقلام اداری

هنگام مراجعه مشتری به دفتر شما آنچه که ابتدا نظر وی را جذب می کند هارمونی و هماهنگی همه اقلام اداری با محیط کار و گرافیک محیط است.

انیمیشن

انیمیشن

امروزه استفاده از انیمشن های مختلف در تلوزیون و اینستاگرام بسیار متداول شده است زیرا باعث جذب مخاطب و معرفی بهتر خدمات شما می شود.

لطفا قبل از سفارش هرگونه سرویس حتما صفحه قوانین و مقررات را نگاه کرده و تعهدات دو طرف مربوط به سرویس خود را بخوانید تا از بروز هرگونه مشکل در طول همکاری ما با شما جلوگیری شود. اگر در هر یک از موارد یاد شده در این صفحه مسکل سئوال و ابهامی داشتید حتما با ما تماس بگیرید تا بتوانیم خدمتی روشن و شفاف را به شما ارائه دهیم.

قوانین و مقررات
تماس با ما

سفارش

جهت سفارش طرح های گرافیکی خود به ما، می توانید بر روی دکمه روبرو کلیک کنید تا به صفحه ثبت سفارش هدایت شوید.

سفارش گرافیک

تعدادی از نمونه طراحی شده